Dárkový poukaz Kaffáčo 500

Chcete udělat někomu radost a nevíte jakou kávu vybrat? Darujte Kaffáčo voucher! 

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: 98
Značka: Kaffáčo
500 Kč 500 Kč bez DPH
Voucher Kaffáčo 500 obr
Novinka

Voucher Kaffáčo může jeho majitel použít k úhradě resp. částečné úhradě jakýkoliv káviček Kaffáčo i souvisejících služeb, tedy dárkového zabalení či  zvolené dopravy.  Voucher kupujícímu doručíme do 24 hodin po úhradě na zadanou emailovou adresu v podobě pdf dokumentu s jedinečným sériovým číslem a datem, dokdy musí být uplatněn.  Voucher musí být uplatněn najednou, případná nevyužitá hodnota voucheru (když cena zboží a služeb nedosáhne hodnoty voucheru) se nevrací.

Každý voucher (tj. sériové číslo) lze použít jen jednou. Z povahy voucheru jako dárkového poukazu plyne, že je převoditelný, proto jeho první uplatnění tj. zadání sériového čísla musíme považovat za autorizované a k dalším již nemůže být přihlíženo. Majitel je plně zodpovědný za utajení sériového čísla. 

Postup uplatnění voucheru:

1. Na www.kaffaco.cz si majitel voucheru vybere kávičky popř. dárkové zabalení a způsob dopravy.  

2. Zvolí platbu PŘEVODEM. 

3. Ve 3.kroku objednávání (informace o objednávajícím  tj. adresa a kontakty) zaškrtne ve spodní části "Zadat poznámku pro prodejce" a do poznámky napíše informaci o uplatnění voucheru tedy   "Uplatňuji voucher č. ..........   Poté  objednávku dokončí. 

4. Potvrzující automatický email s výzvou k platbě celé částky prosíme ignorujte. Pokud bude cena vybraného zboží a služeb včetně DPH vyšší, než hodnota voucheru, vystavíme pro úhradu rozdílu příslušný doklad - fakturu. Zboží bude odeslané po její úhradě a dle skladových možností do 2-5 dní. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu